Hieronder vindt u de uitslagen van alle edities van de wielerronde vanaf 2014.

Uitslag 2019

(F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr.Funklasse (niet-basisleden)Funklasse (basisleden)Sportklasse
1. Lisanne Immerzeel
2. Tamara Rumuller
3. Lorraine Röge
1. Joep Kelderman
2. Hans Cuvelier
3. Ron de Rooij
1. Camiel Zwart
2. Dennis Oolbekkink
3. Arie van Ooijen
1. André van Reek
2. Arthur Rutte
3. Dingeman Vink
Bekijk hier de volledige uitslag.Bekijk hier de volledige uitslag.Bekijk hier de volledige uitslagBekijk hier de volledige uitslag.

Uitslag 2018

(F)-Jun.-Vr./Nwl.-Ms./Amateur-Vr./Basisleden-Vr.Funklasse (niet-basisleden)Funklasse (basisleden)(B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren
1. Gaby Gieskens
2. Yvette de Koning
3. Roos Markus
1. Duco van Dalen
2. Leander van Diggelen
3. Andre Schreurs
1. Dennis Oolbekkink
2. Marc Stouten
3. Camiel Zwart
1. Niels Ruijter
2. Tjalle de Jong
3. Dennis Souverein
Bekijk hier de volledige uitslag.Bekijk hier de top 9 uitslag.Bekijk hier de top 9 uitslagBekijk hier de volledige uitslag.

Uitslag 2017

(E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr.Funklasse (niet-basisleden)Funklasse (basisleden)(B)-Amateurs/Sportklasse/Junioren
1. Phaedra Krol
2. Yvet Schoonewille
3. Doris de Rooij
1. Bas Klein
2. Martin Slingerland
3. Hans Cuvelier
1. Camiel Zwart
2. Robin Hink
3. Chris Cappel
1. Arthur Rutte
2. Ronald Ligtenberg
3. Dennis Souverein
Bekijk hier de volledige uitslag.Bekijk hier de volledige uitslag.

Uitslag 2016

Vast Verzet Bokaal(E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr.Funklasse(C)-Sportklasse/Masters 40+
1. Stefan Vis
2. Bram Linnarts
3. Luc Ducrot
1. Lorena Wiebes
2. Anouk Spies
3. Eva Bijwaard
1. Nick Zuidewind
2. Robin Hink
3. Marc Stouten
1. Nick Toonen
2. Frits van Lieshout
3. Brian Burggraaf
Bekijk hier de volledige uitslag.Bekijk hier de volledige uitslag.Bekijk hier de top 10 uitslag.Bekijk hier de volledige uitslag.

Uitslag 2015

FunklasseJunioren(E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr.(C)-Sportklasse/Masters 40+
Heren:
1. Bart van Ruiten

Vrouwen:
1. Joke Dierdorp
1. Oscar van Wijk
2. Jelle Nieuwpoort
3. Martin Pluto
1. Femke Markus
2. Paulien Koster
3. Lorena Wiebes
1. Dion Murk
2. Brian Burggraaf
3. Frits van Lieshout
Bekijk hier de volledige uitslag.Bekijk hier de volledige uitslag.Bekijk hier de volledige uitslag.

Uitslag 2014

Junioren(E)-Amateur-Vr./Junior-Vr./Nieuweling-Vr.(C)-Sportklasse/Masters 40+
1. Jordi Talen
2. Alexander van Ark
3. Jarri Stravers
1. Femke Markus
2. Amber van der Hulst
3. Bente van Teeseling
1. Alfred Rooks
2. Gerben van de Reep
3. Michael van Son
Bekijk hier de volledige uitslag.Bekijk hier de volledige uitslag.Bekijk hier de volledige uitslag.